Yepyeni Trençkot Modelleri 2019 2020

Bahar aylarında herkesin severek kullandığı, bu ayların iki arada bir dere de   havasına en güzel cevap olan trençkot her gardıropta yer alması gereken bir parça…

Her sezon farklı tasarımlar ile harmanlanarak karşımıza çıkan bu modeller özellikle sonbahar ve kış aylarının en çok tercih edilen parçalarından biridir. Farklı renk ve tasarımlara ev sahipliği yapan modeller neredeyse kombinlerin vazgeçilmezleri olarak görülür.

Klasik olanlar ise dar omuzlular için idealdir. Apoletler de vücut şeklini dengeler. Kollarınızı katlayarak da daha modern bir havaya bürünebilmek sizin elinizde. Klasik kesimi biraz sporlaştırmak için içine salaş parçalar giyebilir ve bu sayede istediğiniz görüntüye rahatlıkla kavuşabilirsiniz.

Kısa boylu veya hafif toplu olan kadınlar mutlaka kemer kullanmanızı öneririz. Kemer, bel girintinizi belli ederek boyunuzu uzun gösterir ve bu sayede kıyafetiniz de İddialı aksesuarlar ve canlı renklerle hareket katabilir, modernize edebilirsiniz.

Boyunuzu, yüksek topuklu ayakkabılar ve siyah çoraplarla da uzatabilir ve klasik bir görünüm oluşturabilirsiniz. Kalem etek ile de kombin yapabilirsiniz. Parçayı alırken gardırobunuzdaki renk uyumuna dikkat ederek, bütün kıyafetlere uyabilecek bir renk almanızda fayda var. Seçiminizi yaparken günlük kullanabileceğiniz ama aynı zamanda işe ve gerekirse gece de kullanabileceğiniz modellere yönelin.

Şık Tesettür Abiye Modelleri 2019 2020

Muhteşem Gelin Çiçeği Modelleri 2019 2020