Şık Tesettür Abiye Modelleri 2019 2020

Özel davetlerin vazgeçilmezlerinden birisi de tesettür abiye elbiselerdir. Özellikle seçim yaparken nelere dikkat etmeliyiz. İşte sizlere ürün seçerken altın değerinde tüyolar.

Bulunacağınız ortamlarda duruşunuzu ve yaşam tarzınızı bütünleyici bir kıyafet seçimi yapmalısınız. Bu modellerde en önemli mevzulardan biri de aksesuarlar ve ayrıntılardır. Kullanacağınız kıyafeti, başörtüsü ile beraber kombinleyerek bütünlüğü saglayabilirsiniz. Bunlarında birbirleriyle uyum içinde olması sadeliğin ön plana çıkarması açısından son derece önemlidir. Modeller arasında karar verirken vücut tipinize ve tarzınıza uygun olanı seçmeniz sizin kusursuz görünmenizi ve daha rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

Nitekim kendilerine (tabiri caizse) yakışmayan kıyafetler seçen kadınların davetlerde son derece zorluk yaşadıkları net bir biçimde bilinmektedir. Bu sebeple de bayanların beğendikleri bir kıyafette ısrar etmeleri yanlış bir tercih olacaktır. Kum saatine benzetilen vücut tarzlarına sahip olan bir bayanın tercih ettiği abiye tesettür modeli ile elma vücut adı verilen tarzda vücuda sahip kişinin aynı kıyafetleri giymesi son derece yanlış olur. Bu sebeple de bayanların ilk etapta vücutlarını iyi tanıması ve bu doğrultuda ilerlemesi gerekmektedir. Aksi halde hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkarken sosyal açıdan da zorluklar yaşanabilir.

Fazla kilosu olan kadınların kamufle edecek bölgelri varsa ona göre seçim yapılmalıdır. Sonra ise renk tercihi önemli olmaktadır. Ten rengine ve mevsime uygun renkler kullanılmalıdır. Ayrıca seçilecek ürünün içinde rahat hareket edebilmekte son derece önemlidir. Bu yüzden bu konu göz ardı edilmemelidir ve son olarak şıklığın tamamlayıcıları olan şal, ayakkabı önem verilmelidir.

Yeni Sezon Mini Etek Modelleri 2019 2020

Yepyeni Trençkot Modelleri 2019 2020