Pratik Örgü Bebek Hırka Modelleri 2019 2020

Bebeklerin çok hızlı büyüdüğünü unutmayın. Yeni doğan bebeğinizin daha uzun bir süre hırka giymesini istiyorsanız, onun ölçümlerinden biraz daha büyük bir büyüklükte bir model yapmanız gerekmektedir.

Mutlaka % 100 yün olan iplikleri kullanmaktan yana olun, çünkü bebekler dağınık ve yaramaz olduğundan yedikleri yiyeceklerin üstlerine dökülme olasılığı fazladır. Yiyecek lekelerinin çıkmasını kolaylaştırmak için makinede yıkanabilir bir iplik kullanılması gerekir.

Bebeğim, yaptığım bu hırkayı giyebilecek mi? sorusuna cevap arıyorsanız, seçtiğiniz tasarımın ve ipliğin işinize yarayacak bir bütünlük de olması lazım. İlkbahar veya yaz aylarında giyeceği bir hırka ördü iseniz, pamuklu ve keten gibi sıcak hava koşullarına karşı serin tutacağından bu aylarda tercih edebilirsiniz. Yün, elbette, kış aylarında giyilecek hırkalar için iyi bir seçimdir.

Tüm yün ipliklerinin giysiler için uygun olmadığını unutmayın. Yumuşak bir yünü kullandığınızda rahatsız hissettirmediğinden ve hatta çocuğunuzun hassas cildine hasar vermediğinden emin olun. Test etmek isterseniz bir parça yün iplikten sıradan bir örgü edinin ve bunu yüzünüz de veya bileğiniz de dokundurup oynattığınız da sizi rahatsız edip kaşındırıyor ise muhtemelen iyi bir seçim değildir.Ürününüzü düğmeli yapmak istiyorsanız muhakkak güvenli, çekip koparılmayacak şekilde dikiniz.

En Son Çıkan Örgü Bebek Yelek Modelleri 2019 2020

En Yeni Örgü Bebek Kazak Modelleri 2019 2020