Polimer Kil İle Yapılmış Büyüleyici Takı Tasarımları

Kolyeler, bayanların giydikleri kıyafetleri tamamlamasına yardımcı olan kurtarıcı takı türüdür. Neredeyse bütün bayanların takı kutularında her kıyafetine uygun kolye bulundurduklarını söylemek mümkündür. Konu biz hanımlar isek takıp, takıştırmayı severiz. Acele evden çıkmamız gerekse bile kesinlikle bir parça bir şey takmadan kimse bize evden adımızı attıramaz.

Bayanların bu hallerini bilen tasarım sanatçıları doğadan ilham alarak son yıllarda çok tutulacak polimer kilden yapılan kolye modelleri üretmeye başladılar. Kişiye özel de tasarlanabilmesi özelliği ile de çok rağbet gösteren bu ürünler şu sıralar çok trend. İster kendinize isterseniz de sevdiklerinize satın alabilir yada evde kendinizde yapabileceğiniz bu ürünlere rahatlıkla sahip olmak isterseniz sitemiz vasıtasıyla galerimize bakarak beğendiğiniz tasarımı yapabilirsiniz.

Çiçekli figürlü, hayvan figürlü, Meyve figürlü, boncuklu, değerli taşlı veya değişik sembollerden oluşan kolye modellerinden edinebilirsiniz. Canlı bir çiçekden ayırt edilmeme özelliği kolyeye ayrı bir hava katmak da ayrıca kıyafetlerinizi süslemekle yetinmiyor, gerçek çiçeklerin aksine sonsuza kadar sizinle birlikte kalıyor.

Doğadan esinlenerek yapılan bu çalışmalar, yapan kişinin hayal gücüyle bağlantılı, hayal gücünüzü kullanarak yapılan bir işin, usta bir sanatçının elinden çıkmış gibi bütün bravoları alacağını unutmayın.

Modayı bizimle takip etme ayrıcalığını yaşamak isterseniz bize uğramayı unutmayın. Yorumlarınızı bekliyorum.

Kanaviçe 3D Nakış İşleme Modelleri

Tüle Nakış İşleme Tasarımları