Muhteşem Gelin Çiçeği Modelleri 2019 2020

Gelinliğinizi seçerek en büyük telaş bitti sanmayın. Gelinliğinizin  tamamlayıcısı olan el buketlerini sakın unutmayın. İnanın ki çeşitler arasından istediğiniz modeli seçmek o kadar da kolay değildir. Çoğu zaman gelin adayları giyecekleri modele uygun gelin çiçeği bulmak için günlerce araştırma yaparlar. 

Çiçeklerin rengi mutlaka uyumlu olmalıdır.

Çünkü buketiniz bir gelinin en önemli donanımıdır. Yapay olanlar yerine doğal ve canlı olanları tercih etmeniz güzel görüntü elde etmenizi sağlayacaktır. Çünkü doğal ve canlı modeller her zaman daha zarif ve yaratıcı durmaktadır.

Romantik bir hava yaratmak isterseniz aşağı doğru akan çiçek buketlerini seçebilirsiniz. Bohem stilinizi bütünlemek için rengarenk bir buketi deneyebilirsiniz. Kır düğünü konsepti için beyaz papatya ya da petunyalardan oluşan top olanlarından deneyebilirsiniz. Vintage stili gelinliğinize ise bir demet kırmızı gül ya da beyaz gül çok yakışacaktır. Prenses olanlar ile elinize alacağınız beyaz orkide demeti bütünlük oluşturacaktır. Eğer çiçeğinizi kendiniz yapmak isterseniz kullanacağınız renklere mutlaka bunları eklemelisiniz.

 

Beyaz saflığın, yeni başlangıçların ve barışın rengidir.

Bozulmamış, değerini kaybetmemiş ve kutsal sayılan kavramlar beyaz renkle temsil edilir. Işığı yansıtan ve ortama ferahlı kazandıran beyaz, parlak ve enerji vericidir. Bunun yanı sıra asaleti, zarafeti ve soğukkanlılığı da ifade ettiği için, tıpkı saf ve mutluluk verici olduğu gibi soğuk ortamlar yaratmak istenildiğinde de kullanılır.

 

Pembe, sabah güneşinin rengi, dişi duyguların ifadesidir.

Yaşam dolu, mükemmel ve enerji veren bir renktir. Sağlıklı olmanın ve daima genç kalmanın ifadesi olarak da tanımlanabilir. Pembe enerjisini kırmızıdan alır. Kırmızıya göre daha yumuşaktır. İlkbaharın rengi olarak da tanımlayabileceğimiz pembenin bu saf yönü aynı zamanda kusursuz bir dünyanın ve hayaller peşinde koşulan bir yaşamın da habercisidir. Pembe çekicidir, hünerlidir ve fantezi doludur. Dişi yönü gizleyemeyecek kadar aydınlıktır.

Menekşe renginin ruhsal esenlik ve sonsuzluk ile ilgili olduğu düşünülür.

Eskiden beri ihtişam ve lüksün son basamağı olarak düşünülür. Tarih, yüksek sınıfların, saray mensuplarının daima morla bezendiklerini kaydeder. Nevrotik duyguları açığa çıkardığından, bilinçaltı insanları korkuttuğu saptanmıştır.

Mavi renk gökyüzünün ve geniş ufukların simgesidir.

Sınırsızlığı ve uzak bakışlılığı simgeler. İçinde sonsuz evrensel enerjilerin potansiyelini taşır.
Kanın akışını yavaşlatır, sakin diye nitelenebilir. Huzuru temsil eder ve sakinleştirir. Aynı şekilde tabiata ağırlıklı renk olmasından dolayı, yeşil gibi insanı sakinleştirir. Huzur verir ve kişinin gerginliğini azaltır.

Yepyeni Trençkot Modelleri 2019 2020

Yeni Sezon Tesettür Gelinlik Modelleri 2019 2020