Kolay Örgü Bebek Etekleri 2019 2020 Modası

Yediden yetmişe her yaşta bütün bayanların çok da severek kullandığı olmazsa olmaz parçalardan bir tanesi olan etekler, güzeller güzeli prenses bebeklerimizin üstünde çok güzel durur dedik ve kolları sıvadık ve en güzel örgü bebek etek modellerini sizler için bir araya getirdik.

İçlerinde birbirinden harika, rengarenk cıvıl cıvıl çeşitler bulunan, ister fırfırlı isterseniz de kat kat eklemeler yaparak zevkinize göre ortaya harikalar işler çıkartabilir. Tığ ve şiş kullanarak beğendiğiniz modelleri bir çırpıda örüp bitirebilirsiniz. Bebeğiniz yaptığınız eteği uzun soluklu giysin istiyorsanız kurdeleden veyahut örgüden yapılmış bir bağcık kullanıp, bebeğiniz büyüse bile böyle bir modeli gevşeterek veya sıkarak giydirebilirsiniz.


Muhakkak önemli bir nokta olan ip seçimi, ip alırken öncelikle yapmak istediğiniz ürüne uygun olup olmadığına dikkat etmeniz gerekiyor. Örneğin bebeğiniz için bir şey örmek istiyorsanız, onun cildini kaşındırma yapmayacak, tahriş etmeyecek, doğal, sağlıklı ve kaliteli bir örgü ipi kullanmanız gerekiyor. Bu nedenle %100 organik pamuk, doğal keten, kaşmir, alpaka ve ipek gibi doğal ürünlerden üretilen örgü iplerini tercih etmelisiniz.

Günümüzde içeriği ve kalitesi olduğu kadar mevsime uygunluğuna göre de birçok çeşit bulunuyor. Kışlık el örgü ipleri genellikle yün, alpaka, kaşmir gibi malzemelerden üretilirken, baharlık ve yazlık el örgü iplerinde pamuk, keten gibi doğal lifler kullanılıyor.

Kışın daha sıcak tutması için yünlü kumaşlar tercih ediliyor ve yün, doğal bir elyaf olduğundan ıslanana kadar sıcak tutuyor. Yün olan ipleri ile üretilen kazaklar hem hafifliği hem de koruyucu özelliği ile oldukça kullanışlı. Yün görünümlü akrilikler ise terletip, ağırlık yaparken, saçlarda elektriklenmeye neden olabiliyor.

Pamuk, keten ve doğal liflerden hazırlanmış ipleri ile üretilen giysiler ise özellikle yaz aylarında terin buharlaşarak havaya karışmasını sağlıyor. Bu nedenle yazın organik pamuk, keten gibi doğal liflerden hazırlanan ürünleri tercih etmenizi öneririz.

Yeni Akım Örgü Bebek Kundak Battaniyesi Modelleri 2019 2020

Yepyeni iğne oyası modelleri 2019 – 2020