Kanaviçe 3D Nakış İşleme Modelleri

Kanaviçe el işlemelerinin en önemli ve değerli birimleri arasında yerini almaktadır. Geçmişten geleceğe Türk kadınının işlemekten vazgeçmediği, günümüze kadar yeni değerler kazanarak kendi tarzını da kaybetmeden farklı motifler altında devamlığını göstermektedir.

İğne oyası, evlilik hazırlığı yapan bütün genç kızların annelerinden, ninelerinden mutlaka öğrenip çeyizinde sergilemeyi kendilerine görev bildikleri işleme türüdür. Yurdumuzun birçok civarlarında yapma tekniği aynı olup, motifleri yörelerin hikayelerine göre değişmektedir.

Dediğimiz gibi teknolojinin ilerlemesiyle insanın aklı da sınırları zorlamak da kim der ki bildiğimiz kanaviçe nakış işlemelerine 3d boyut kazandırsın. Kanaviçe nakışının ve polimer kil hamurunun birleşmesiyle sahneye sıra dışı bir iş çıkmaktadır. Hayalleri zorlayan ilham yaratıcılıkla birleşince beğenmemek elde değil adeta. İğne ve ipliğin ötesinde üçüncü bir boyut kazandırılarak yapılan el işçiliğidir. Kendinden emin nakış ustalarının sınırları yoktur, istediğinizin bütün kumaşların üzerine çeşitli renkli tasarımlar yapabilirler,

İnanılmaz derecede büyüleyici sanat eserlerinden edinip evinizin en güzel köşesinde sergilemek isterseniz bizden yardım alabilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi bizlere ulaştırabilir, yayınlanmasını istediğiniz konuları bizlere bildirebilirsiniz.

Pratik Örgü Bebek Askılı Pantolon Modelleri 2019 2020

Polimer Kil İle Yapılmış Büyüleyici Takı Tasarımları