Her Zevke Uygun Abiye Elbise Modelleri 2019 – 2020 Koleksiyonu

Yaz sezonunda özel gün ve davetlerde gecenin en şıkı olmak için çabalayan bayanlar için her zevke uygun abiye modellerinden eşsiz bir galeri oluşturduk.
2018 yaz koleksiyonlarında yırtmaçlı, omuz açıkta bırakan ve yılın değişmez modası straples abiyeler ön plana çıkıyor.
Abiye elbise seçerken önemli kural giyeceğiniz kıyafetin size yakışması, ten rengine ve vücut ölçülerine uygun bir seçim yapmalısınız.
Abiye elbise modelleri arasında tercih yaparken modacılar cesaretli olmanızı öneriyor. Üzerinizde duramayacağını düşündüğünüz bir abiye modeli size çok yakışabilir.

Dikkat gereken diğer bir konu ise aksesuarlar ve detaylar. Payetler ve ışıltılı taşlar eskimeyen aksesuarlar olduğundan abiye modelinizde ön plana çıkması gereken en önemli ayrıntılardan. Neredeyse her sezon moda olan dantel ve şeffaf geçişler de önemli detaylar.


Ayrıca drape ve fırfırlar da son yıllarda revaçta olan önemli ayrıntılar.

Büyük beden giyen bayanlar için önerim de koyu renkler tercih etmeleri daha zayıf göstermelerini sağlayacaktır. Koyu renklerin sizi kapatacağını düşünüyorsanız detaylarda taşlı ışıltılı ve pastel renklere özen gösterebilirsiniz. Makyajınızı da bu renklere göre tamamlarsanız şıklığı yakalayacağınıza hiç şüpheniz olmasın.

Unutmayın! makyaj abiye kıyafetinin vazgeçilmezi ve tamamlayıcı bir bütünüdür.

Sizler için en çok tercih edilen 2018 – 2019 Koleksiyonunu bir araya getirdim.

Günlük yazlık elbise modelleri 2019 2020

Yeni Sezon Mini Etek Modelleri 2019 2020