En Yeni Örgü Bebek Kazak Modelleri 2019 2020

Örmekten zevk alan bayanların tutkuyla yapacakları yaparken keyif alacakları şahane örgü bebek kazak modellerini sizler için araştırdık.

Tasarladığınız örgünün bebeğinizi sıcak tutmasını, giydiği zaman içinde rahat ve görüntü açısından da şık durmasını isteriz. Bütün düşünceli annelerin böyle düşündüğünden eminim. Öncelikle ip seçimi yaparken yapmak istediğiniz kıyafete uygun olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bebeğinize örmek istediğiniz ürünün onun cildin de kaşınma yapmayacak, tahriş etmeyecek, doğal, sağlıklı ve kaliteli bir örgü ipi kullanmanız gerekiyor. bu yüzden %100 organik pamuk, doğal keten, kaşmir, alpaka ve ipek gibi doğal ürünlerden üretilen örgü iplerini tercih etmelisiniz.

Örgüde kullanmak istediğiniz ipin ince kalınlıkta olması gerekir. Doğru kalınlıkta bir örgü ipi, örmek istediğiniz modelin yanı sıra örgünün deseninin de en iyi şekilde görünmesini sağlayacaktır.

İçeriği ve kalitesi olduğu kadar mevsime uygunluğuna göre de birçok çeşit örgü ipi bulunuyor. Kışlık el örgü ipleri genellikle yün, alpaka, kaşmir gibi malzemelerden üretilirken, baharlık ve yazlık el örgü iplerinde pamuk, keten gibi doğal lifler kullanılıyor.

Gösterişli, parlak veya ben buradayım renklerinden hoşlanıyor, çocuğunuzun üstünde de bu renkleri görmek istiyorsanız bebeğinize vereceğiniz benzersiz bir hediye. Erkek için daha canlı, kız bebeği için daha yumuşak renkler seçebilir ya da bebeğin cinsiyetini henüz öğrenmediyseniz sevdiğiniz renkleri seçebilirsiniz.

Pratik Örgü Bebek Hırka Modelleri 2019 2020

Çok Tatlı Örgü Bebek Bere Modelleri 2019 2020