En Son Çıkan Örgü Bebek Yelek Modelleri 2019 2020

Hoşunuza gidecek erkek ve kız bebekler için hepsi birbirinden şahane en yeni örgü yelek modellerini sizler için hazırladık. Yetişkin birisine yapılan örgüler minik bir bebeğe yapılandan daha zordur.Atacağınız her ilmek sayısı daha az ve küçük parçalardan olacağından bebeklere yapılan örgü daha sık tercih edilmekte ve uygulanmaktadır. Özellikle örgü bebek yeleği yapmak çocuğunuz uyandığında terlemiş olan minik bedenine en çok faydası olan kıyafettir.

Kışın, sonbaharda ve serin havalar da çocuklarınızı soğuk havalardan korumak için kullanılan yelekler birçok yerlerden satın alabileceğiniz gibi dilediğiniz modele kendiniz de dergilerden ve internet aracılığıyla bulup kolaylıkla yapabilirsiniz. Dışarıdan temin etmek yerine kendi çabanızla yaptığınız ürünler yavrunuzu daha sıcak tutacağından şüpheniz olmasın. Kullanacağınız birbirinden farklı örme yöntemlerini istediğiniz figürlerde ve renklerde çıkarabilirsiniz.

Bebeğiniz için istediğiniz renklerde örebileceğiniz gibi seçiminizi modern ya da klasik çizgilerden yana da kullanabilirsiniz. Yeleği örerken kış ayları için kalın ve yünlü ipleri tercih etmeli, bahar ve yaz ayları içinse tercihinizi kroşe iplerden yana kullanmalısınız. Güzel olması için kullanacağın ipin kalınlığına uygun şişler satın almalısınız.

En Güzel Bebek Battaniyesi Modelleri 2019 2020

Pratik Örgü Bebek Hırka Modelleri 2019 2020