En Güzel Bebek Battaniyesi Modelleri 2019 2020

Örmeyi seven bayanların, yavrusuna bayılarak öreceği birbirinden güzel yepyeni bebek battaniye modellerini sizler için  özenle hazırladık iddia ediyoruz daha önce hiçbir yerde görmediğiniz örnekler burada!  Hazır almaktansa evde yapmak isteyeceğiniz rengarenk iplerle hemen yapıp üstüne örtü vereceğiniz bir sürü modelleri bir araya getirdik. Soğuk kış günlerinde, dışarıya çıkarken gündelik hayatınızda rahatlıkla kullanabilir, kirlendiği zaman çamaşır makinenizde rahatlıkla yıkayabilirsiniz.

Yeni doğan ve 1 yaşına gelmiş bebekler için çok tercih edilmektedir.

Şiş ve tığ gibi örme araçlarıyla yapılan örgü battaniye hem şık bir görsele sahip, hem de soğuğa karşı koruma özelliği ile çok tercih edilmektedir. Son dönemlerde modanın değişmesiyle birçok çeşitlilik battaniye modellerinde de baş göstermiştir.

Hassas ve narin varlıklar miniklerin ciltleri yetişkin insanlara göre çok daha incedir. Bu sebeple giydirilen kıyafetlerin yanı sıra, seçim yaparken de dikkat edilmeli ve doğal malzemelerden üretilen modeller tercih edilmelidir.

Kullanacağınız ürünün tabi ki de organik olanı tercih etmelisiniz.

Her ne kadar battaniyeleri üzerilerine giymeseler de, koklarlar, yüzleri ve ağızları ile temas ederler. Herhangi bir kimyasal içermeyen, %100 pamuk el örgü ipleri ile üretilen çeşitler bebekler için oldukça uygun olup el örgüsüne yönlenmeniz en doğru seçim olacaktır.

Oldukça hassas varlıklar olan değerliniz, özellikle soğuk havalarda iyi korunmaları gerekir. Zevkinizi delikli olanlardan yana kullanacak iseniz aralardan rüzgar geçireceği için kumaş diktirmek gerekir. Aksi takdirde üşütebilir. Sık dokunmuş motif örnekleri daha çok kullanılmaktadır. Seçimleriniz de bu hususları göz önünde bulundurmanız da fayda var.

Örme aşamasında dikkat etmeniz gereken en önemli şey ip seçimidir.

Seçeceğiniz ip mutlaka kaliteli olmalıdır. Aksi takdirde örerken keyif vermez.Pamuklu ipler kullanılmalı, yıkamaya dayanıklı olmalı ve kesinlikle tüylü olmamalıdır. Dikdörtgen ebatlarında örmek isterseniz 75 cm, boyu ise isteğinize göre 85 cm, 95 cm ölçü aralığıdır. En ideal ebat ölçüsü 90x 90cm’dir.

Çok Beğenilen Bebek Patik Modelleri 2019 2020

En Son Çıkan Örgü Bebek Yelek Modelleri 2019 2020