Çok Beğenilen Örgü Bebek Elbise Modelleri 2019 2020

Evde yaptığınız emek emek işlediğiniz el emeği göz nuru örgü ile mağazadan aldığınız ürün bir olur mu? Ona attığınız her bir imle paha biçilmez anlam taşıyor.  

Kız çocuklarınıza çok güzel, tatlı göstermenin en güzel yoludur. Düğünler de misafirlikler de giydirebilir ve bu sayede bütün dikkatleri çekebilir nasıl yaptığınıza dair bir sürü sorular alabilirsiniz.

Yaz ve kış aylarında bebeğinizin üstünde devamlı görmek istiyorum diyorsanız bu aylara uygun yazlık ve kışlık iplikler kullanabilirsiniz.  Kadınların evlendikten sonra ki tek hayali kız bebekleri olup onu cıvıl cıvıl, rengarenk giydirmeyi süslemeyi çok sevdikleridir. Bazen o kadar çok abartabilirler ki kız bebekleriyle, barbie bebek ile oynuyormuş gibi oynayabilirler.

Örgü elbisenize çiçek motifleri, boncuklar dikebilir kol ve etek boylarına dantel ekleyebilirsiniz. Böylelikle kolay bir modeli bile ufak dokunuşlarla dergi kapaklarından çıkmış gibi zevkinize göre istediğiniz gibi örebilirsiniz. Sanatınızı icra ederken bile bizi takip etmeyi unutmayın.

Çok Tatlı Örgü Bebek Bere Modelleri 2019 2020

Muhteşem Örgü Bebek Atkı Modelleri 2019 2020