Çok Aranan Örgü Bebek Tulum Modelleri 2019 2020

Tulum denince aklınıza müzik aleti olarak da bildiğimiz üflemeli çalgı gelmesin 🙂 işin esprisi bir yana dursun biz kestirmeden devam edelim bebeklerimizi böyle sıcacık saran birçok çeşitleri bulunan gardıroplarının nadide parçalarından birisi olarak bildiğimiz hepimizin küçükken içinde büyüdüğü zıbın ismiyle de kullandığımız bir giysidir.

Çeşitleri demişken oradan devam edelim, zıbın tulum, düğme detaylı, şortlu, askılı, kapüşonlu, çizgi film karakterli vb. derken birçok modeller bize göz kırpa biliyor. Eminim ki birçok model arasından hangisini yapacağınıza dair karar vermekte zorlanacağınız dan hiç şüphe yok çünkü o kadar güzel çeşitler var ki insanın kafasının karışmaması anormal.

Kız çocukları için pembe tonların da dantel detaylı çiçekli süslü püslü misafirlikte bile rahatlıkla kullanabileceğiniz, düğme eklemesiyle de göz dolduran bir model tercih edebilir. Kullanışlı ve rahat olması yönünden bebeğinizin mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Erkek çocuklarınız ise askılı, pantolonlu, kapüşonlu, renk seçiminde de mavi, yeşil tonların da bir ip kullanarak yüz güldürebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü istediğiniz gibi değiştirilebilir. Ufak dokunuşlarla basit bir modele bile ayrı hava katabilir. Böylelikle de kendi tarzınızı yansıtmış olursunuz.

Muhteşem Örgü Bebek Atkı Modelleri 2019 2020

Yeni Akım Örgü Bebek Kundak Battaniyesi Modelleri 2019 2020